صفحه 3 از 3 123
نمایش نتایج: از 101 به 108 از 108

موضوع: رازهای ازدواج موفق

8304
  1. بالا | پست 101

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

پاسخ : رازهای ازدواج موفق

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad365 نمایش پست ها
    اولا که من همینجوریشم قاچاقی نفس میکشم دوما طوری رفتار میکنید که انگار من این حرفارو فقط واسه خودم گفتم ولی من دارم کلی میگم مگه فقط من این مشکلو دارم؟باشه قبول همه چی خوبه فرهنگامون عالیه ازدواجا عالیه و همش هم به به وچهچه بکنیم وهیچ تغییری لازم نیست همینکه راضی هستیم کافیه
    فعلاً تنها کسی که اینجا مشکل داره شما هستین ، اگه مشکلی نداشتین این همه با ما بحث نمیکردین ، بازم میگم شما فقط از جانب خودت میتونی حرف بزنی نه بقیه ، و هر چیزی هم بگی یعنی در رابطه با خودتونه
    بقیه که حرفی نزدن بخوایم بحث کنیم
    شما میگین ازدواج موفق و زندگی موفق نیست و نمیشه ...

ما که مسئول جای نیستیم که بخوایم مشکل کل کشور رو اینجا حل کنیم ، هر کس مشکلی داشته باشه بیان میکنه با همفکری راه حل ها رو به همدیگه نشون میدم

بازم گارد نگیرین ، بریرین با خودتون فکر کنید علت ازدواج نکردن خود شما چیه و حلش کنید ، نه جامعه و اطرافیان ، حل کردن مشکل بقیه رو به خودشون واگذار کنید .

2. بالا | پست 102

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25598
    تشکـر
    301
    تشکر شده 358 بار در 251 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1 نمایش پست ها
    خب فرهنگ غلطه که غلطه ، سبک زندگی مرد اشتباهه که اشتباهه ، شما از بقیه تقلید نکن

زندگی شهر نشینی و بکوب کار کردن دوست ندارین ، خب برین تو یک آبادی زندگی کنید .
    شغلتون رو دوست ندارین عوض کنید
    از فرهنگ بومی و اداب رسومتون خوشتون نمیاد از جای وصلت کنید که میپسندین

زندگی خودت رو هر جور که دوست داری داشته باش ، اما انتظار نداشته باش به خاطر سلیقه شخصی یکنفر کل محیط تغییر کنه ، اگه محیط رو دوست ندارن برین جای که احساس بهتری میکند

با شخصی مثل خودتون ازدواج کنید و هرجور که دوست دارین زندگی رو شکل بدین و بسازین ، به بقیه کاری نداشته باشین .

زندگی هیچ وقت بر وقف مراد ما نمیشه ، این ما هستیم که باید زندگی رو بر وقف مرادمون کنیم .
    من میخوام جامعه بخاطر سلیقه من عوض بشه؟من اصلا آدم خودخواهی نیستم همیشه هم برام جامعه وبقیه مهم بودن وهست چرا فکر میکنین من میخوام جامعه رو برای خودم تغییر بدم؟زندگی خود جهنمم باشه برای من فرقی نداره میگذرونمش فقط نمیتونم درک کنم چرا قوانین راهنمایی رانندگی رو فقط میخونیم ولی تو اجرا بخواهیم انجامش بدیم میشه سلیقه که داره برای سلیقه خودش جامعه رو تغییر بده بالاخره یا قانونه یا نیست اگه قانونه باید اجرا بشه اگه تعریف زندگی اینه چرا نباید مثل همین تعریف بود اگه تعریف زندگی چیز دیگس خوب بگین ما مثل اون زندگی کنیم
    امضای ایشان
    Every friends can say: I can understand your feelingBut a best friend can say: I can feel you feeling

3. بالا | پست 103

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    میزان امتیاز
    16

من میخوام جامعه بخاطر سلیقه من عوض بشه؟من اصلا آدم خودخواهی نیستم همیشه هم برام جامعه وبقیه مهم بودن وهست چرا فکر میکنین من میخوام جامعه رو برای خودم تغییر بدم؟زندگی خود جهنمم باشه برای من فرقی نداره میگذرونمش فقط نمیتونم درک کنم چرا قوانین راهنمایی رانندگی رو فقط میخونیم ولی تو اجرا بخواهیم انجامش بدیم میشه سلیقه که داره برای سلیقه خودش جامعه رو تغییر بده بالاخره یا قانونه یا نیست اگه قانونه باید اجرا بشه اگه تعریف زندگی اینه چرا نباید مثل همین تعریف بود اگه تعریف زندگی چیز دیگس خوب بگین ما مثل اون زندگی کنیم
    ربطی به خود خواهی نداره
    باز این گردش شروع شد برگشتین نقطه اول ، با این افکار به جای نمیریسین .
    اولاً مثل کاملی نیست که زندگی رو مثل قوانین راهنمای رانندگی بدوینم ، گیرم اصلاً 99 درصد مرد رعایت هم نمیکنن ، شما با همون یک درصد که رعایت میکنه زندگی کن
    شما که مامور راهنمای رانندگی نیستی به فکر متخلفین باشی ، شما که قوانین رو میدونی رعایت کن و ازش لذت ببر .

4. بالا | پست 104

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,137 بار در 614 پست
    میزان امتیاز
    11

اولا که من همینجوریشم قاچاقی نفس میکشم دوما طوری رفتار میکنید که انگار من این حرفارو فقط واسه خودم گفتم ولی من دارم کلی میگم مگه فقط من این مشکلو دارم؟باشه قبول همه چی خوبه فرهنگامون عالیه ازدواجا عالیه و همش هم به به وچهچه بکنیم وهیچ تغییری لازم نیست همینکه راضی هستیم کافیه
    خب آقا شما ميگي چي كار كنيم ما كه نميتونيم جامعه رو اصلاح كنيم همه ما اگر خودمون رو تغيير بديم و اصلاح كنيم اونوقته كه جامعه اصلاح ميشه بايد از خودمون شروع كنيم شما همه تقصيرها رو ميندازي گردن جامعه خب جامعه مشكل داره ولي اونقدري نيست كه نشه زندگي مشترك تشكيل داد پس اينهمه ادم دارن چه جوري زندگيشون رو ميگذرونن شما چه ازدواج كني چه نكني وضع همينه نه بهتر ميشه نه كمتر
    شما مشكلات خودت رو به حداقل برسون بعد ببين چجوري زندگي برات لذتبخش ميشه

5. کاربران زیر از محمدزاده بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 105

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25598
    تشکـر
    301
    تشکر شده 358 بار در 251 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1 نمایش پست ها
    ربطی به خود خواهی نداره
    باز این گردش شروع شد برگشتین نقطه اول ، با این افکار به جای نمیریسین .
    اولاً مثل کاملی نیست که زندگی رو مثل قوانین راهنمای رانندگی بدوینم ، گیرم اصلاً 99 درصد مرد رعایت هم نمیکنن ، شما با همون یک درصد که رعایت میکنه زندگی کن
    شما که مامور راهنمای رانندگی نیستی به فکر متخلفین باشی ، شما که قوانین رو میدونی رعایت کن و ازش لذت ببر .
    مرسی بابت همه جوابای کامل ومتینتون حضور بنده تو اینجا ونظر دادن تو این مبحث فقط با نیت خیرخواهانه بوده قصد اینکه بخوام نظر خودمو دیکته کنم نبوده فقط گفتم اگه بقیه اینجوری به موضوع نگاه کنن شاید بهتر باشه خوب نظراتم متاسفانه اینطوره که اصلا پخته نیست وبقیه رو شاید گمراه کنه منم بخاطر حرفای بی ربطم عذر خواهی میکنم وسعی میکنم نظرمو برای خودم نگه دارم با تشکر از صبر وشکیبایی شما
    امضای ایشان
    Every friends can say: I can understand your feelingBut a best friend can say: I can feel you feeling

7. کاربران زیر از mohammad365 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 106

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    تشکر شده 1,211 بار در 755 پست
    میزان امتیاز
    10

بچه ها دیشب شب ها ی تهران رو دیدین ؟
    وای چقدر من حرص غیاتثو میخورم ،اخه طفلی گناهی نداشت ...انقد دیشب حرص خوردما ...بخاطر هاله ...اخه خیلی جاخالیه
    به عمر زندگی غیاث بیچاره رو نابود کرد ،اخر هم باباشو کشت هم به عشقش رسید ...
    مثلا به فکر باتری قلب باباش بود غیاثو اواره کرد ،بعد اونوقت خودش باعث مرگ باباش شد ؛کفن باباشم خشک نشده گفت قاتلشو ببخشیم که من با پسرش ازدواج کنم !!!!
    چقدر خودخواااااااااااااااه
    غیاث پسرش نبود؟از باباش حق نداشت ؟؟؟

دیشب انقدر حرص خوردم که نگو

9. بالا | پست 107

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    میزان امتیاز
    16

مرسی بابت همه جوابای کامل ومتینتون حضور بنده تو اینجا ونظر دادن تو این مبحث فقط با نیت خیرخواهانه بوده قصد اینکه بخوام نظر خودمو دیکته کنم نبوده فقط گفتم اگه بقیه اینجوری به موضوع نگاه کنن شاید بهتر باشه خوب نظراتم متاسفانه اینطوره که اصلا پخته نیست وبقیه رو شاید گمراه کنه منم بخاطر حرفای بی ربطم عذر خواهی میکنم وسعی میکنم نظرمو برای خودم نگه دارم با تشکر از صبر وشکیبایی شما
    خواهش میکنم ،

تفاوت شخصیتی و روحی احساساتی و ... همه جا هست ، اما در انسان بود تفاوتی نیست ، و انسان هم باید با باور های قشنگتری به زندگی و هدف هاش نگاه کنه تا موفق بشه .

باور و دیدگاهی باید داشته باشم که هم این دنیا هم اون دنیا عاقبت بخیر و سعادمنتد بشیم ، باید در لحظه لحظه زندگیمون آرامش داشته باشیم و لذت ببریم . اگه این دنیا در بهشت آرامش باشیم اونجا هم هستیم .

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazal1 نمایش پست ها
    بچه ها دیشب شب ها ی تهران رو دیدین ؟
    وای چقدر من حرص غیاتثو میخورم ،اخه طفلی گناهی نداشت ...انقد دیشب حرص خوردما ...بخاطر هاله ...اخه خیلی جاخالیه
    به عمر زندگی غیاث بیچاره رو نابود کرد ،اخر هم باباشو کشت هم به عشقش رسید ...
    مثلا به فکر باتری قلب باباش بود غیاثو اواره کرد ،بعد اونوقت خودش باعث مرگ باباش شد ؛کفن باباشم خشک نشده گفت قاتلشو ببخشیم که من با پسرش ازدواج کنم !!!!
    چقدر خودخواااااااااااااااه
    غیاث پسرش نبود؟از باباش حق نداشت ؟؟؟

دیشب انقدر حرص خوردم که نگو
    من که این برنامه ای که میگین رو ندیدم ، اما ربطش هم به تاپیک نفهمیدم ، فقط یک قسمت ازدواج داشت
    انشالله اونم عاقبت بخیر بشه

10. بالا | پست 108

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    تشکر شده 1,211 بار در 755 پست
    میزان امتیاز
    10

11. کاربران زیر از ghazal1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 3 از 3 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد